Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak zjistit okamžitě pravdu.

14. 09. 2018 11:40:28
Ve Spojených státech se objevil vědec, pan David R. Hawkins (1927 - 2012). Jde o spirituálního učitele, filozofa, ale především psychoanalytika světového formátu, který navázal na práce Carla Junga a Sigmunda Freuda

a po 20ti letém výzkumu přišel s pracemi o výzkumu lidského Vědomí a také o výzkumu atraktorových (morfogenních) polí, které souvisí s lineárním a nelineárním prostorem, tedy s tím, co vědci nazývají Chaosem, a věřící Universem nebo také Bohem. Pan David R. Hawkins, MD, Ph.D., dotáhl rozbor nelineárního bezčasového atraktorového pole do smysluplných a pochopitelných vědomostních úrovní, které roztřídil do cca 17 stupňů, ve kterých se může nacházet lidské Vědomí. Spolu s tím také ukázal (a v praxi také na mnoha případech vytestoval) skutečný průběh událostí, které dosud mohli číst pouze zasvěcenci z tak zvané Akáši. Vše to převedl do praktického použití a tak dnes pro všechny lidi světa je dostupný průběh jakákoliv události, která se tu na Zemi odehrála a to do všech detailů a přitom je zaručeno, a to ve všech případech, že jde o pravdivý průběh.

Stanovil logaritmickou stupnici od 1 do 1000, kde nejvyšší hodnotu mají na příklad Ježíš nebo Buddha a podobně.

Při testech do hodnoty 200 (dle výše zmíněné tabulky) jde o lidi, kteří jsou sobečtí a pravdu a lež běžně zaměňují. Tito lidé nejsou schopni testovat a zjišťovat výše uvedené události na pravdivost. Lidé nad hodnotou 200, ale ano, pokud nejsou dogmatiky a slepě věřícími v něco, co není v souladu s Univerzem (např. materialisté jsou slepě věřící lidé v moc hmoty).

Podobně jako test DNA i svalový test (což je zvláštní druh kineziologického testu) okamžitě potvrzuje vinu nebo nevinu obviněných. Okamžitě určuje lživost nebo pravdivost důkazů nebo obvinění. Neprodleně poukazuje na přítomnost nebo osobnost zrádců, přeběhlíků, zahraničních agentů, informátorů, nevěrníků, lhářů a renegátů jakéhokoliv druhu. Test během několika sekund nebo minut odhaluje identitu průmyslových nebo politických špionů, nečestných pracovníků, drogových bossů, nebezpečných osob i to, kde se nacházejí zločinci. Není nutné ztrácet sta tisíce hodin pro vedení trestního řízení, aby bylo možné odhalit a určit místo, kde se nachází sériový vrah. Veškeré zločiny jsou snadno řešitelné. Každý detail zločinu a událostí, současných i minulých lze snadno prohlédnout, včetně místa, času, motivu, úkryty důkazů, osobnost pachatele. Můžeme získat odpovědi na takové otázky jako: Kde se nachází tělo, kde je zbraň a jaký byl motiv. Stejně jako pomáhá kompas v navigaci, teleskop v astronomii, mikroskop v bakteriologii, svalový test umožňuje odhalit libovolná fakta o libovolném objektu v libovolném místě prostoru a času během několika sekund.

Kdo může testovat?

K tomu, aby někdo mohl úspěšně testovat úroveň vědomí svou a jiných lidí, či aby mohl vůbec cokoliv testovat, musí splňovat několik podmínek. Takže člověk co, chce testovat, musí být:

  1. nad hodnotou 200 a to oba – testovaný i testující,
  2. musí být věřící (to neznamená víru tak jak si jí většina lidí představuje, ale víru ve skutečné Jsoucno),
  3. musí mít čistotu záměru (nelze testovat svou prospěšnost ve smyslu Ega),
  4. musí danou věc udržet v obrazném pojetí a to jak testovaný, tak testující,
  5. musí mít o dané věci jasno, to znamená, že ten kdo je dejme tomu na 300 tak maximálně dohlédne na člověka, který je na 400 ale ne na 500.

Z uvedeného je zřejmé, že toto testování nejen nemůže provádět úplně každý, ale že se k němu musí přistupovat s náležitou úctou a respektem.

V příštím povídání si řekneme něco více o vlastním testování (o tom jak se provádí).

Antonín Mareš

Tento článek byl vytestován na hodnotu 600 dle stupnice Davida R. Hawkinse.

Autor: Antonín Mareš | pátek 14.9.2018 11:40 | karma článku: 13.39 | přečteno: 717x


Další články blogera

Antonín Mareš

Historie vývoje Českého národa za posledních 100 let.

Náš národ procházel velkými dějinnými zvraty od obnovení své samostatnosti v roce 1918 až po dnešek. V roce 1918 vzniká naše Československá republika. K tomu dochází po 300 letech,

19.9.2018 v 14:33 | Karma článku: 7.07 | Přečteno: 203 | Diskuse

Antonín Mareš

Jak zjistit okamžitě pravdu 2

Toto povídání je pokračováním předchozího článku s názvem: Jak zjistit okamžitě pravdu. Zde v tomto povídání je konkrétně uvedeno, jak se daný test na pravdivost informace provádí a také informace o jednotlivých stupních vědomí.

16.9.2018 v 12:43 | Karma článku: 8.44 | Přečteno: 392 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Hlavně zatáhni pupek!

"Já tam radši půjdu, aby se na ně ti mladí kohouti nevrhli. Ukaž, dám si radši boty, kdybych musel zakročit, abych mohl nakopávat ty mladé pevné zadnice."

21.9.2018 v 15:59 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 89 | Diskuse

Iva Marková

Ukrývání zahraničních zajatců

...o nenápadném hrdinství obyčejných lidí v kraji pod Orlickými horami v čase válečném..................

21.9.2018 v 14:40 | Karma článku: 8.78 | Přečteno: 207 | Diskuse

František Skopal

Primitivismus materialismu žene svět do záhuby!

Během celé historie naší civilizace byli vždy na zemi lidé, kteří se snažili poukazovat na hluboké vzájemné propojení světa projeveného a neprojeveného.

21.9.2018 v 13:20 | Karma článku: 8.65 | Přečteno: 413 | Diskuse

Pavel Hewlit

Řešení rasismu jako humoru za socialismu

Zase vyšel další článek, který poukazuje na to, že jedna barva kůže neumí žít s jinou kůží barvy jiné – a přirozeně z toho vznikají nedorozumění.

21.9.2018 v 12:25 | Karma článku: 17.42 | Přečteno: 647 | Diskuse

Eva Sádecká

Zítřek nám nikdo neslíbil

Máme pocit, že budeme žít věčně. Když je nám třicet, tak to tak vypadá. Dokonalá postava, tvář bez vrásek, vlasy do půl pasu, bezva kariéra, hodně úsměvů a kamarádů. Svět je náš.

21.9.2018 v 10:32 | Karma článku: 9.94 | Přečteno: 326 | Diskuse
Počet článků 14 Celková karma 9.63 Průměrná čtenost 756
Dění v naší společnosti.
Najdete na iDNES.cz